ukruplfrencs

+38 050 407 3639

Придбати плиту Водостоп в Епіцентрі і Новій Лінії.

 
Придбати плиту Водостоп в Епіцентрі і Новій Лінії можна вже на травневі свята. Плита Водостоп — це водостійкий матеріал, що дозволяє застосовувати плиту в приміщеннях з підвищеною вологістю.
(more…)

Магнезитова плита чи гіпсокартон? Що вибрати?

 
Як часто нас зупиняє вартість товару від покупки? Особливо коли поруч є зовні дуже схожий продукт. І як часто ми шкодуємо про те, що купили не зовсім те, що хотіли, при цьому економлячи зовсім не велику суму.
(more…)

Акція на магнезитові плити в мережі Епіцентр та Нова Лінія!

 
Компанія «Укрмагнезит» має нагоду сповістити про старт акційних продаж магнезитової плити марки «Стандарт» у торгових мережах «Епіцентр» та «Нова Лінія».
(more…)

Ціни на магнезитові плити Стандарт і Преміум знижено!

 
Ціни на магнезитові плити (скломагнієвий лист, СМЛ) Стандарт і Преміум знижено! Це найбільш популярні марки магнезитової плити в Україні. Магнезитову плиту купити можна в маркетах Епіцентр, Нова Лінія, Леруа Марлен, Олді, Міцний Дім і т. д.
(more…)

Магнезитова плита — універсальний матеріал.

 
Магнезитова плита — універсальний матеріал і, як ми раніше зазначали, матеріал з величезним потенціалом і широкою сферою застосування. Компанія «Укрмагнезит» постійно перебуває у взаємодії з нашими партнерами і покупцями, що дозволяє нам отримувати необхідну інформацію про магнезитові плити, так би мовити, «з перших рук». Мова, звичайно ж, йде про різні напрямки використання магнезитової плити.
(more…)