ukruplfrencs

+38 050 407 3639

Магнезитова плита. Виробництво.

Магнезитова плита позиціонується як екологічно чистий, негорючий, вологостійкий матеріал, і компанія «НВП «Укрмагнезит», як виробник таких плит, надає цьому фактору виняткового значення, особливо це актуально у світі останніх подій пов’язаних з пожежами та їх негативними наслідками.


Щоб зрозуміти чому наш продукт має всі вище зазначені властивості – слід розібратися із чого складається магнезитова плита.

Магнезитова плита — це листовий оздоблювальний матеріал, виготовлений на основі цементу, який отримується в результаті реакції взаємодії оксида магнію та солей магнію.

 

Магнезитова плита (склад): насамперед, основою для виробництва магнезитової плити є оксид магнію, який отримують з мінералів магнезита або доломіта. Звідки і назва – магнезитова плита. Оксид магнію ми виготовляємо самі щляхом випалювання руди. Дана речовина – це порошок білого кольору, яка окрім будівництва використовується також і в інших галузях. Наприклад, в харчовій промисловості (харчова добавка Е530), у медицині (препарат магнезія), у сільському господарстві, і т.д.

 

В якості другого основного реагента ми використовуємо розчин хлорида магнію, або бішофіта (мінеральна сіль). Ця сіль входить до складу морської води. Також як і оксид магнію використовується в медицині, а також при виробництві побутової хімії (діфрізи, антіфрізи, добавки для ванн і т.п.).

 

В результаті реакції взаємодії оксида и хлорида магнію утворюється особливо міцна кубічна кристалічна решітка, яка дозволяє утримувати різні наповнювачі. По міцності цей цемент (цемент Сореля, білий цемент) значно перевершує портландцемент, що і визначає більшість схвальних якостей магнезитової плити. Використовується для виробництва жерновів, абразивних кругів, штучних камінь, спеціальних наливних підлог.

 

В якості наповнювача ми додаємо перліт. Це вспучений пісок (або вулканічний пісок), який легко приймає воду і також легко її віддає (до 30-ти разів більше своєї ваги). Він використовується у будівництві як тепло- та звукоізоляційний матеріал, його додають в тепличну землю і просто у грунт у сільському господарстві. Він суттєво знижує теплопровідність та вагу, збільшує звукоізоляцію.

 

Це все основа, наповнення тіла нашої магнезитової плити. Для надання магнезитовій плиті додаткової міцності та еластичності (гнучкості), з кожної сторони лист армується шаром базальтової склосітки та шаром нетканого матеріалу.

 

В результаті ми отримуємо такий продукт, як магнезитова плита, до складу якої входять тільки натуральні екологічно чисті компоненти, які до того ж забезпечують цей матеріал унікальним комплексом характеристик, таких як: екологічність, негорючесть, вологостійкість, антисептичність, довговічність.

 

Автор: Калініченко В.Д.

Комерціний директор «НВП «Укрмагнезит»