ukruplfrencs

+38 050 407 3639

Акція на магнезитові плити в мережі Епіцентр та Нова Лінія!

 
Компанія «Укрмагнезит» має нагоду сповістити про старт акційних продаж магнезитової плити марки «Стандарт» у торгових мережах «Епіцентр» та «Нова Лінія».

 

Умови акції:

 
Умови акції наступні: в разі одночасного придбання 3-х магнезитових плит марки «Стандарт» з розмірами 1200х2400 мм або 8-ми магнезитових плит з розміром 600х1500 мм, компанія «НВП «Укрмагнезит» надає покупцю подарунковий сертифікат номіналом 100 гривен для здійснення покупок у торговій мережі «Епіцентр» та «Нова Лінія».
 
Акція на магнезитові плити проходить по всіх маркетах ТЦ «Епіцентр» та «Нова Лінія» з 01.07.2017 по 30.09.2017 року.
 

<img src="http://magnesit.com.ua/wp-content/uploads/2017/07/Aktsiya-na-magnezitovu-plitu-8-listiv.jpg"  alt="Акція на магнезитові плити"/>

Акція на магнезитові плити


 
<img src="http://magnesit.com.ua/wp-content/uploads/2017/07/Aktsiya-na-magnezitovu-plitu-3-lista.jpg"  alt="Акція на магнезитові плити"/>

Акція на магнезитові плити

 
Компанія «НВП «Укрмагнезит» пропонує споживачу 100% екологічний матеріал з унікальним набором характеристик, який завдяки своїм властивостям допомагає зберегти здоровий мікроклімат в кімнатах для дітей та захищає приміщення від шкідливих факторів – плісняви та грибка, надає захист від можливої пожежі.
 
Магнезитова плита виробництва «НВП «Укрмагнезит» має всі відповідні сертифікати якості та протоколи випробувань українського та європейського зразків. Плита вітчизняного виробника отримала високу оцінку фахівців будівельної галузі Польші, де також пройшла всі відповідні випробування.
 
Компанія «Укрмагнезит» дякує своїм постійним клієнтам за високу оцінку магнезитової плити нашого виробництва, та сподівається на стрімке поширення екологічних будівельних матеріалів, яким саме є магнезитова плита, на ринку України.
 
Нагадуємо що повний список наших представників на території України ви можете переглянути на нашому сайті в розділі «Представники» або зателефонувавши до нашого call-центру за телефонами: +38 (050) 407-33-91, +38 (067) 541-28-49.

 

                                                                                                                                       Автор: Укрмагнезит