«Укрмагнезит» - єдиний виробник магнезитової плити на території України та Європи

ТОВ «НВП «Укрмагнезит»- сучасне українське підприємство, виробник унікального за своїми фізико-механічними властивостями будівельно-оздоблювального матеріалу - магнезитової плити. На території України і Європи не існує підприємств, які виробляють подібну продукцію.
Наша компанія орієнтована в першу чергу на виробництво екологічно чистих оздоблювальних матеріалів, абсолютно безпечних для людини. У складі магнезитової плити використовуються компоненти тільки природного походження, без застосування сторонніх модифікуючих речовин, просочень, азбесту, формальдегіду та інших шкідливих речовин.

Детальніше

ПРОДУКЦІЯ «НВП «УКРМАГНЕЗИТ»

Магнезитова плита

Плита «Вогнестоп»

Плита «Водостоп»

Посилена підлога

Декоративна панель

Отримайте безкоштовну консультацію по нашій продукції

або телефонуйте нам: комерційні питання та консультації з монтажу магнезитової плити +38 050 407-33-95 (дзвінки приймаються з 9:00 до 16:00, з понеділка до п'ятниці)

НАШІ ПЕРЕВАГИ

Власне виробництво
Міжнародна сертифікація
Широка географія продаж

ВІДГУКИ ПРО НАШУ КОМПАНІЮ

Юрій Токало
директор магазину будівельних матеріалів

Наша компанія висловлює щиру подяку НВП «Укрмагнезит». За період нашої співпраці ми відзначили компетентність, оперативність і прагнення зробити свою роботу якісно і своєчасно.

Ваша компанія стала для нас ідеалом взаємовигідного співробітництва. Хочемо особливо відмітити Ваших менеджерів, які оперативно надають інформацію про виробництво і доступності нових товарів і докладно відповідають на всі виниклі питання.

Ми і далі плануємо співпрацювати з Вами і просимо повідомляти нас про будь всі новинки. Дякуємо за Ваш професіоналізм!

Іван Микитин
Керівник департаменту «Внутрішня обробка» ТОВ «Епіцентр К»

Торгова мережа будівельних гіпермаркетів «Епіцентр», у виборі постачальників, завжди приділяла особливу увагу національним виробникам, як одному з пріоритетних векторів співпраці.

Одним з яскравих прикладів такої співпраці є компанія «Укрмагнезит» - виробник магнезитової плити, яка вже протягом кількох років успішно співпрацює з нашою торговою мережею.

Компанія практично щороку випускає нові продукти, розширює асортимент магнезитової плити, кваліфіковано та оперативно реагує на запити наших покупців.

ОСТАННІ НОВИНИ

Магнезитовая плита Стандарт в сети "Проком"

Магнезитова плита Стандарт в мережі маркетів “Проком”

Магнезитова плита Стандарт в мережі інтернет-маркетів "Проком" (Procom.ua) тепер доступна для покупців Донецької і Луганської області з доставкою додому, а в Краматорську та Слов'янську в мережі будівельних супермаркетів "Проком". На складах мережі постійно присутня магнезитова плита виробництва компанії Укрмагнезит виду "Стандарт", в будь-який час можна замовити плиту виду "Преміум", "Вогнестоп", "Водостоп", "Посилена підлога" або "Фасад" […]
09.08.2021

Графік роботи на новорічні свята 2020-2021

Шановні партнери, клієнти та відвідувачі нашого сайту, вітаємо вас з наступаючими Різдвом і Новим роком! Нехай новий 2021 рік принесе тільки радісні і позитивні емоції, нехай він буде сповнений яскравих фарб, приємних вражень і радісних подій. Також повідомляємо вам, що компанія "Укрмагнезит" з 31.12.2020 по 08.01.2021 не працює (новорічні канікули). З 11.01.2021 компанія працює в […]
29.12.2020
Купить магнезитовую плиту можно в 33м2

Купити магнезитову плиту можна в маркеті 33м2

Купити магнезитову плиту виробництва компанії «Укрмагнезит» тепер можна і в одній з найбільших торгових мереж будівельних гіпермаркетів - 33м2 (33 квадратних метра). Дана торгова мережа налічує кілька десятків маркетів і тепер купити магнезитову плиту можна в Херсонській, Миколаївській, Одеській, Дніпропетровській і Запорізькій областях. Повний список будівельних маркетів торговельної мережі - 33м2 (33 квадратних метра), де […]
20.03.2020
Решта новин

НАШІ ПАРТНЕРИ

Epicentrk
Nova Linia
Oldi
33m2