«Укрмагнезит» - єдиний виробник магнезитової плити на території України та Європи

ТОВ «НВП «Укрмагнезит»- сучасне українське підприємство, виробник унікального за своїми фізико-механічними властивостями будівельно-оздоблювального матеріалу - магнезитової плити. На території України і Європи не існує підприємств, які виробляють подібну продукцію.
Наша компанія орієнтована в першу чергу на виробництво екологічно чистих оздоблювальних матеріалів, абсолютно безпечних для людини. У складі магнезитової плити використовуються компоненти тільки природного походження, без застосування сторонніх модифікуючих речовин, просочень, азбесту, формальдегіду та інших шкідливих речовин.

Детальніше

ПРОДУКЦІЯ «НВП «УКРМАГНЕЗИТ»

Магнезитова плита

Плита «Вогнестоп»

Плита «Водостоп»

Декоративна панель

Отримайте безкоштовну консультацію по нашій продукції

або телефонуйте нам: комерційні питання +38 050 407-36-39, консультації з монтажу магнезитової плити +38 050 405-88-82 (дзвінки приймаються з 9:00 до 17:00, з понеділка до п'ятниці)

НАШІ ПЕРЕВАГИ

Власне виробництво
Міжнародна сертифікація
Широка географія продаж

ВІДГУКИ ПРО НАШУ КОМПАНІЮ

Юрій Токало
директор магазину будівельних матеріалів

Наша компанія висловлює щиру подяку НВП «Укрмагнезит». За період нашої співпраці ми відзначили компетентність, оперативність і прагнення зробити свою роботу якісно і своєчасно.

Ваша компанія стала для нас ідеалом взаємовигідного співробітництва. Хочемо особливо відмітити Ваших менеджерів, які оперативно надають інформацію про виробництво і доступності нових товарів і докладно відповідають на всі виниклі питання.

Ми і далі плануємо співпрацювати з Вами і просимо повідомляти нас про будь всі новинки. Дякуємо за Ваш професіоналізм!

Іван Микитин
Керівник департаменту «Внутрішня обробка» ТОВ «Епіцентр К»

Торгова мережа будівельних гіпермаркетів «Епіцентр», у виборі постачальників, завжди приділяла особливу увагу національним виробникам, як одному з пріоритетних векторів співпраці.

Одним з яскравих прикладів такої співпраці є компанія «Укрмагнезит» - виробник магнезитової плити, яка вже протягом кількох років успішно співпрацює з нашою торговою мережею.

Компанія практично щороку випускає нові продукти, розширює асортимент магнезитової плити, кваліфіковано та оперативно реагує на запити наших покупців.

ОСТАННІ НОВИНИ

Купить магнезитовую плиту можно в 33м2

Купити магнезитову плиту можна в маркеті 33м2

Купити магнезитову плиту виробництва компанії «Укрмагнезит» тепер можна і в одній з найбільших торгових мереж будівельних гіпермаркетів - 33м2 (33 квадратних метра). Дана торгова мережа налічує кілька десятків маркетів і тепер купити магнезитову плиту можна в Херсонській, Миколаївській, Одеській, Дніпропетровській і Запорізькій областях. Повний список будівельних маркетів торговельної мережі - 33м2 (33 квадратних метра), де […]
20.03.2020

Магнезитова плита або гіпсокартон? Що вибрати?

Як часто нас зупиняє вартість товару від покупки? Особливо коли поруч є зовні дуже схожий продукт. І як часто ми потім шкодуємо про те, що купили не зовсім те, що хотіли, при цьому економлячи зовсім не велику суму грошей. Магнезитова плита або гіпсокартон? Такі ситуації досить часто поширені і на ринку будівельно-оздоблювальних матеріалів, коли споживач, […]
05.03.2020
Магнезитові декоративні HPL-панелі

Магнезитова декоративна HPL-панель в Олді

Магнезитова декоративна HPL-панель тепер є у продажу в мережі будівельних гіпермаркетів "Олді". Першим таким маркетом став один з найбільших торгових центрів міста Житомир, за адресою: вул. Вітрука, 9. Торгова експозиція розташувалася в відділі будівельних матеріалів. Магнезитова декоративна HPL-панель виробництва компанії Укрмагнезит, за досить невеликий період виробництва, вже отримала масу позитивних відгуків з боку будівельних компаній […]
05.03.2020
Решта новин

НАШІ ПАРТНЕРИ

Epicentrk
Nova Linia
Oldi
Leroy Merlin
33m2