ukruplfrencs

+38 050 407 3639

Магнезитова плита — універсальний матеріал.

 
Магнезитова плита — універсальний матеріал і, як ми раніше зазначали, матеріал з величезним потенціалом і широкою сферою застосування. Компанія «Укрмагнезит» постійно перебуває у взаємодії з нашими партнерами і покупцями, що дозволяє нам отримувати необхідну інформацію про магнезитові плити, так би мовити, «з перших рук». Мова, звичайно ж, йде про різні напрямки використання магнезитової плити.

 
Питання утеплення житлових приміщень (будинків, котеджів і т. д.) в розрізі зменшення тепло-втрат на даний момент є дуже актуальним, і високі тарифи на енергоносії тому підтвердження.
 

Магнезитова плита — універсальний матеріал.

Така універсальність передбачає наявність хороших теплоізоляційних характеристик в тому числі, що в комплексі з додатковими елементами утеплення дозволяє істотно знизити витрати на обігрів.
 
При цьому додатковими «бонусами» буде підвищення пожежної безпеки будівлі (т. к. магнезитова плита — негорючий матеріал), протидія появі цвілі (завдяки компонентам з антисептичними властивостями) і 100% екологічність (в ході виробництва використовуються тільки натуральні складові).
 
Тому ми спостерігаємо позитивну тенденцію щодо збільшення частки магнезитової плити у подібних конструктивах.
 
Більшість об’єктів, які потребують утеплення фасадів, мають досить тривалий термін експлуатації.
 
Отже, крім утеплення, дані об’єкти вимагають ще й косметичного ремонту фасадів, тобто за процесом утеплення йдуть роботи з опорядження фасаду (штукатурні роботи, облицювання різними матеріалами і т. д.).
 
Деякі випадки потребують особливої уваги і підходу, особливо коли мова йде про будинки з дерев’яного бруса. Дерево – це натуральний матеріал, який дозволяє будинку «дихати», тому застосування пінополістирольних утеплювачів виключено.
 
Розглядати можна тільки матеріали на мінеральній основі і тут потрібно пам’ятати, що немає жодного клею на цементній основі який дозволяє приклеювати мінеральний утеплювач на основу з дерева.
 
Повноцінна і якісна адгезія можлива тільки до матеріалу з мінеральною основою – такого як магнезитова плита.
 

<img src="http://magnesit.com.ua/wp-content/uploads/2016/12/1-2.jpg"  alt="Магнезитова плита — універсальний матеріал"/>

Магнезитова плита — універсальний матеріал


 
У цьому напрямку варто звернути увагу на досвід застосування магнезитової плити виробництва «Укрмагнезит» чернігівської компанією «Будівель».
 
Більш детально про процес монтажу магнезитової плити і його етапи розповість вже сам виконавець, на власній сторінці.