ukruplfrencs

+38 050 407 3639

Укрмагнезит єдиний виробник магнезитової плити

ТОВ «НВП «Укрмагнезит» – сучасне підприємство, яке динамічно розвивається, займається виробництвом магнезитової плити, інша назва скломагнієвий лист, СМЛ. Варто відзначити, що на території України не існує підприємств, які виготовляють подібну продукцію.
 
Компанія ТОВ «НВП «Укрмагнезит» створена у березні 2008 року. Починаючи з 2010 року, спеціалізується на розробці технологій і виробництві різних видів продуктів на основі оксиду магнію. Усі матеріали переробки та вироби, виготовлені підприємством, відносяться до категорії екологічно чистих продуктів. Необхідно відзначити, що продукція відповідає європейським стандартам і санітарно-епідеміологічним нормам.
 
У 2010 році підприємство «НВП «Укрмагнезит» перейшло на новий етап розвитку, пов’язаний з початком виробництва нового для українського ринку продукту – магнезитової плити. На сьогоднішній день це основний вид продукції, що випускається підприємством.
 
Магнезитова плита – екологічно чистий будівельно-оздоблювальний матеріал, що виготовляється з натуральних природних компонентів.
 
Укрмагнезит єдиний виробник магнезитової плити в Україні. Магнезитова плита українського виробництва успішно пройшла випробування у профільных лабораторіях Євросоюзу . В процесі таких випробувань були отримані відповідні протоколи випробувань та сертифікати, які свідчать про високу якість магнезитової плити українського виробництва, що дозволило компанії Укрмагнезит вийти на ринок Євросоюзу.
 

<img src="http://magnesit.com.ua/wp-content/uploads/2015/11/Evro-ukr.jpg"  alt="Виробник магнезитової плити компанія Укрмагнезит"/>

Виробник магнезитової плити компанія Укрмагнезит


 
Магнезитова плита (СМЛ, скломагнієвий лист) є новим матеріалом для споживачів України, але завдяки своїм якостям – екологічності, негорючості, міцності, антісептічності, вологостійкості – має великий потенціал для використання в сучасних будівельних технологіях. У процесі виробництва продукція ТОВ «НВП «Укрмагнезит» проходить багаторівневу систему контролю якості, що дозволяє отримувати кінцевий продукт з найкращими споживчими характеристиками.
 
Характеристики магнезитової плиты (СМЛ, скломагнієвого листа) українського виробництва знаходяться на самому високому рівні. З детальним описом всіх характеристик магнезитової плити СМЛ можна ознайомитись тут.
 
Виробник магнезитової плити – компанія Укрмагнезит, співпрацює з самими великими торговими мережами, такими як Епіцентр, Нова Лінія, Леруа Марлен, Олді, Будмакс і т.д.
 
Придбати магнезитову плиту українського виробництва можна практично у всіх містах України. Також постійно зростає мережа представників нашої компанії у всіх регіонах країни, що ще раз говорить про велику довіру до магнезитової плити СМЛ виробництва Україна!
 
Купуючи магнезитову плиту СМЛ виробництва Укрмагнезит ви отримуєте наступні переваги:
– логістичне супроводження вантажу (допомога нашого відділу логістики у пошуку транспорту, організація процесу доставки та інше);
– технічне супроводження (консультації по використанню магнезитової плити, допомога у подготовці схем монтажу магнезитової плити СМЛ і т.д.);
– маркетингове супроводження (особливо актуально для представників та дилерів нашої компанії – допомога в розробці та виготовленні рекламної продукції, забезпечення всіма видами друкованої реклами і т.д.);
 
Виробник магнезитової плити – компанія Укрмагнезит за ітогами 2015 року, отримала статус «Лідер галузі», що демонструє іншим учасникам ринку, клієнтам та інвесторам надійність та перспективність нашого підприємства.
 
Союз Національних бізнес-рейтингів завершив загальнодержавний фінансово-економічний аналіз діяльності підприємств України. За ітогами 2015 року компанія «НВП «Укрмагнезит» отримала статус «Лідер галузі», що є визнанням високої якості продукції, що виробляється нашим підприємством (СМЛ, магнезитова плита).
 
<img src="http://magnesit.com.ua/wp-content/uploads/2015/11/1.jpg"  alt="Виробник магнезитової плити компанія «НВП «Укрмагнезит» отримала статус «Лідер галузі»"/>

Виробник магнезитової плити компанія «НВП «Укрмагнезит» отримала статус «Лідер галузі»


 
Виробник магнезитової плити – компанія Укрмагнезит отримала «Золото рейтингу» серед підприємств України в номінації «Показники масштабів виробництва та платоспроможності» та «Золото рейтингу» в номінації «Інвестиційна привабливість».
 
<img src="http://magnesit.com.ua/wp-content/uploads/2015/11/3.jpg"  alt="Виробник магнезитової плити компанія «НВП «Укрмагнезит» отримала «Золото рейтингу» "/>

Виробник магнезитової плити компанія «НВП «Укрмагнезит» отримала «Золото рейтингу»


 
<img src="http://magnesit.com.ua/wp-content/uploads/2015/11/2.jpg"  alt="Виробник магнезитової плити компанія «НВП «Укрмагнезит» отримала «Золото рейтингу»»"/>

Виробник магнезитової плити компанія «НВП «Укрмагнезит» отримала «Золото рейтингу»»


 

Виробництво магнезитової плити


 
 

Філософія компанії «НВП «Укрмагнезит»

Початок XXI століття – характеризується визнанням і стандартизацією ринку безпечної та екологічно чистої продукції. Зростає інтерес до цього перспективного сегмента з боку держави і великого бізнесу. Однак для країн Східної Європи, в тому числі і України, характерним є неготовність внутрішнього ринку до споживання безпечних та екологічно чистих продуктів внаслідок низького рівня екологічної свідомості.

Філософія ТОВ «НВП «Укрмагнезит» полягає у виробництві безпечних та екологічно чистих продуктів, максимально можливе виключення з процесу виробництва токсичних матеріалів, усунення викидів токсичних речовин в навколишнє середовище.

Виробництво і просування на ринок безпечних та екологічно чистих продуктів дає можливість підвищити конкурентоспроможність продукції та нашого підприємства в цілому, що дозволяє вийти на якісно новий рівень відносин виробника і споживача.

Завдяки моніторингу ринку будівельних матеріалів ми планомірно поповнюємо спектр продуктів для того, щоб надавати нашим клієнтам оптимальний і збалансований набір сервісів з одних рук. Ми постійно підтримуємо якість і єдині стандарти обслуговування замовників на території всієї України, розвиваючи мережу представників і забезпечуючи присутність компанії у кожному регіоні.