ukruplfrencs

+38 050 407 3639

Магнезитова шпаклівка виробництва ТОВ «НВП «УКРМАГНЕЗИТ»

 

Магнезитова шпаклівка (МШ) вітчизняного виробника «НВП «Укрмагнезит»  – це шпаклівка, спеціально розроблена для магнезитових плит. В основі шпаклівки – таке ж, як і в плитах, магнезіальне в’яжуче (оксид магнію), яке гарантує максимальне споріднення основи (магнезитова плита) і покриття (шпаклівка). Завдяки цьому, досягається максимально можлива адгезія між даними будівельними матеріалами і практично однакова природа взаємодії з навколишнім середовищем.

<img src="http://magnesit.com.ua/wp-content/uploads/2017/02/Shpaklivka-ukr-bag-2017.png"  alt="магнезитова шпаклівка"/>

Магнезитова шпаклівка

 

Основне призначення магнезитової шпаклівки – вирівнювання і ремонт магнезитових плит та закладання швів між ними. При вирівнюванні поверхні МШ можуть використовуватись для нанесення як стартового, так і фінішного шару шпаклівки.

 

Крім основного призначення, магнезитова шпаклівка може використовуватись для вирівнювання інших будівельних основ (наприклад, цегляного, цементного, бетонного віком більше ніж 28 діб). Магнезитову шпаклівку також рекомендується використовувати як кінцеве покриття при створенні в приміщенні умов підвищеної бактерицидності.

 

Основні споживчі властивості магнезитових шпатлівок

 

Високі споживчі якості магнезитової шпаклівки зумовлені використанням при їх виробництві великої кількості в’яжучої – оксиду магнію, який відноситься до типу складних в’яжучих. Цим фактором зумовлюється висока міцність шпаклівок, гарні антисептичні та бактерицидні властивості, а також стійкість до перепадів температури та вологості.

 

На даний момент ТОВ «НВП «Укрмагнезит» пропонує один вид магнезитової шпаклівки С.2.ШМ2, яка виготовляється згідно ДСТУ Б В.2.7-126-2011 «Суміші будівельні сухі модифіковані. Загальні технічні умови».

 

Якості магнезитової шпаклівки С.2.ШМ2

 

 

Область  застосування магнезитових шпатлівок

 

Основна сфера застосування магнезитової шпаклівки– вирівнювання і ремонт магнезитових плит і закладання швів між ними.

Магнезитова шпаклівкаможе використовуватись при внутрішніх та зовнішніх роботах для високоякісної підготовки мінеральних поверхонь (магнезіальних, бетонних, цементних, цеглових і гіпсових основ під фінішне оздоблювання), а також для закладання швів між мінеральними плитовими оздоблювальними матеріалами.

Товщина шару за одне нанесення – не більше 2мм. Може використовуватись для заповнення невеликих тріщин та отворів глибиною до 3 мм.
Після застигання може бути пофарбована воднодисперсійними фарбами, поклеяна шпалерами, облицьована декоративними матеріалами.
Не використовується для ремонту підлог. Застосування в містах постійного впливу вологого повітря може привести до появи висолів не поверхні.

Рекомендована для створення фінішного шару в приміщеннях з високими санітарно-епідеміологічними вимогами.

 

Склад і упаковка

 

Для підвищення якісних показників, магнезитова шпаклівка виготовляється двохкомпонентною та фасується в дві упаковки.

Після змішування цих двох компонентів утворюється розчин, подібний до цементного, який затвердіває у повітряно-сухих умовах через визначений час (не більше 40 хвилин).

 

Підготовка основи

 

Під час проведення оздоблювальних робіт необхідно керуватися СНіП 3.04.01-87 «Ізоляційні та оздоблювальні поверхні», ДБН В.2.6-22-2001 «Конструкції приміщень та будівель».

Поверхня повинна бути сухою або мінімально зволоженою (при високій температурі та низькій вологості повітря). Основа не повинна мати западин, поглиблень та тріщин глибиною більше 3мм. Всі лакофарбові покриття необхідно попередньо видалити. Неміцні основи та основи з високим водопоглинанням необхідно попередньо обробити ґрунтовками глибокого проникнення. Основи які мають гладку поверхню слід обробити наждачним папіром для отримання шероховатої поверхні.

 

Приготування розчинної суміші

 

Для приготування магнезитової шпаклівки необхідно змішати упаковку 1 та упаковку 2 вручну, або використовуючи мішалку, наприклад дриль з насадкою для будівельних сумішей.Рекомендується вводити упаковку 1 (наприклад 100г) в упаковку 2 (відповідно 50мл (61г)), інтенсивно змішуючи до однорідного стану.

Необхідно змішувати таку кількість магнезитової шпаклівки, яка буде використана протягом 20 хвилин, так як шпаклівка густішає, а через 40 хвилин затвердіває.

При необхідності отримання менш в’язкої шпаклівки допускається розведення чистою водою, але не більш 10мл/100г сухої суміші.

 

Порядок використання

 

Вирівнювання поверхні виконувати традиційним способом. Рекомендується використовувати гумовий шпатель, або з нержавіючого металу, пластмаси.

Для якісного вирівнювання заглиблень більше 2мм вирівнювати двома і більше шарами.

На дуже вологопоглинаючих поверхнях при товщині шару близько 0,5мм вирівнювання проводити не більше 1 хвилини.

Для з’єднання швів (2-8мм) між магнезитовими листами рекомендується, після нанесення магнезитової шпаклівки в шов, приклеювання армуючої сітчатої стрічки «серпянки» з затиркою її по свіжому шару шпаклівки. Відразу, після втрати липкості, нанести фінішний шар шпаклівки, розведеної до мінімальної в’язкості.

Для підвищення гладкості шпакльована поверхня через 1-2 години після нанесення вирівнюючого шару, може бути вигладжена м’якою вологою (не мокрою) мочалкою (наприклад, кухонною з пінополіуретану), видаляючи та згладжуючи виступаючі нерівності. При твердінні магнезитової шпаклівки уникати швидкого висихання.

Рекомендується твердіння при вологості близько 70% та температурі 10-250 С не менше 16 годин.

Інструменти вимити водою відразу після закінчення роботи.

 

Зовнішні умови при проведенні робіт

 

Оптимальна температура 18-25°C
Оптимальна вологість 60-70%
Допустима температура 5-30°C

 

В період твердіння магнезитової шпаклівки слід уникати швидкого висихання, дії прямих сонячних променів та впливу мінусових температур. Рекомендоване  застигання при вологості близько 70% и температурі 10-25°C не менше 16 годин.

 

Технічні характеристики

 

Колір Білий
Кількість зачинника, необхідного для зачинення 1 кг сухої суміші, л 0,5
Час використання затворенного розчину, хв, не менше 30
Максимальна кількість води, яка використовується,при розведенні затвореного розчину, для 1 кг сухой смеси, мл 100
Рекомендована товщина шару, мм, не більше 2
Кількість наповнювача, мм, не більше 0,2
Рухомість, см 7±2
Межа міцності на стиск через 28 діб, МПа, не менше 7,0
Межа міцності на розтягання при вигині через 28 сдіб, МПа, не менше 1,0
Тріщиностійкость Відсутність тріщин на шарі товщиною 2 мм
Паропроникність, мг/м*час*Па, не менше 0,05
Усадка, мм/м, не більше 1,5
Міцність зчиплення з основою у повітряно-сухих умовах, МПа, не менше 0,3
Морозостійкость, циклів, не менше 75
Орієнтовна витрата сухого розчину на шар товщиною 1 мм, кг/м2 1,5
Орієнтовна витрата сухого розчину на 1 літр заповненого об’єму, кг 1,5

 

Примітки

Для отримання максимально якісної розчинної суміші, необхідно суворо додержуватись пропорцій, які вказані в даному описі. Не допускається додавання у розчинну суміш води поверх вказаного максимума.

Заборонено змішувати магнезитову шпаклівку з іншими наповнювачами і в’яжучими речовинами.

У випадках використання шпаклівки в умовах, не вказаних у даному описі, слід звернутися до виробника.

 

Умови і термін зберігання

 

Гарантійний строк зберігання 6 місяців при умовах зберігання в прохолодному, сухому місці та в закритій упаковці виробника. Не зберігайте в розпакованій чи пошкодженій упаковці.

Міри безпеки: уникати попадання шпаклівки та її компонентів в очі. При попаданні суміші в очі слід промити їх водою та при необхідності звернутись до лікаря.

Утилізація відходів: залишки невикористаної сухої суміші повинні бути змішані зі спеціальною рідиною до отримання густого тіста. Затвердівший розчин екологічно не шкідливий та представляє собою звичайне будівельне сміття.

 

Переваги при використанні магнезитової шпаклівки