ukruplfrencs

+38 050 407 3639

Ціни на магнезитові плити Стандарт і Преміум знижено!

 
Ціни на магнезитові плити (скломагнієвий лист, СМЛ) Стандарт і Преміум знижено! Це найбільш популярні марки магнезитової плити в Україні. Магнезитову плиту купити можна в маркетах Епіцентр, Нова Лінія, Леруа Марлен, Олді, Міцний Дім і т. д.

 

Ціни на магнезитові плити (скломагнієвий лист, СМЛ).

Вартість магнезитової плити безпосередньо залежить від процентного вмісту магнезиального цементу, чим вище відсоток, тим вище якість магнезитової плити і відповідно ціна.
 
Магнезитова плита Укрмагнезит містить більше 70% магнезиального цементу в своєму складі, що на порядок вище ніж в аналогічних зразках азіатського походження.
 
Купуючи магнезитову плиту українського виробництва за найнижчими цінами, ви отримуєте ще й гарантію якості.
 
Наша плита виробляється згідно ТУ У В. 2.7-23.6-23638610-001:201 і до того ж має протоколи випробувань відповідних лабораторій Євросоюзу.
 
Це говорить про високу оцінку фізико-механічних показників магнезитової плити виробництва Укрмагнезит.
 
Магнезитова плита — це будівельно-оздоблювальний матеріал, який завдяки унікальному комплексу характеристик, входить в розряд преміальних матеріалів.
 
Погодьтеся, що важко знайти матеріал який одночасно міг би похвалитися такими властивостями як негорючість і вологостійкість, міцність і довговічність, морозостійкість і антисептичність, і при цьому відповідати світовим стандартам екології.
 
При купівлі магнезитової плити звертайте увагу на сфери застосування певної марки.
 
Магнезитова плита Стандарт призначена для робіт всередині приміщень з нормальним та сухим режимами вологості (міжкімнатні перегородки, обробка стін, оздоблення дитячих кімнат, стелі тощо).
 
Магнезитова плита Преміум відмінно підходить для внутрішніх оздоблювальних робіт в неопалюваних приміщеннях, в приміщеннях з підвищеною вологістю (санвузли, кухні, ванні кімнати, сауни тощо), а також у місцях де є постійний вплив високих температур або ж велика ймовірність загоряння (каміни, печі, димоходи, сауни тощо).
 

<img src="http://magnesit.com.ua/wp-content/uploads/2017/02/Magnezitovaya-plita-tsena-snizhena.jpg"  alt="Ціни на магнезитові плити знижено! "/>

Ціни на магнезитові плити знижено!


 
Компанія Укрмагнезит має широку мережу дилерів і торгових представників, повний список яких представлений на нашому сайті у відповідному розділі.
 
Зниження ціни на магнезитові плити — це ще один крок компанії Укрмагнезит назустріч споживачеві, що особливо актуально в період фінансової нестабільності в нашій країні і в світі в цілому.
 
Дана акція буде тривати протягом усього 2017 року!

 

                                                                                                                                       Автор: Укрмагнезит