«Укрмагнезит» єдиний виробник магнезитової плити в Україні та Європі

ТОВ «НВП «Укрмагнезит»- сучасне підприємство з виробництва магнезитової плити, що динамічно розвивається та не має аналогів на території України.
 

Про компанію

Науково-виробниче підприємство «Укрмагнезит» спеціалізується на виробництві екологічно чистого будівельно-оздоблювального матеріалу - магнезитової плити.

Компанія заснована в березні 2008 року. Починаючи з 2010 року, спеціалізується на розробці технологій і виробництві різних видів продуктів на основі оксиду магнію.

У 2015 році була проведена модернізація виробництва. Введено в експлуатацію нове обладнання, яке дозволило удосконалити технологію і збільшити обсяги виробництва продукції.

У 2016 році відвантажено першу партію магнезитової плити європейським партнерам.

Про продукцію

Магнезитова плита виготовляється з натуральних природних компонентів, що є гарантією її абсолютної екологічності та безпеки для здоров'я людини.

Завдяки унікальному набору характеристик: негорючості, антисептичності, вологостійкості, екологічності тощо даний будівельно-оздоблювальний матеріал заслужено користується високим попитом в Україні та країнах Європейського союзу.

Широко застосовується для всіх видів внутрішніх і зовнішніх оздоблювальних робіт, зокрема в приміщеннях з підвищеними вимогами по зносостійкості і пожежної безпеки (об'єкти масового використання, торговельні центри, школи, об'єкти спортивного призначення).

 
 

Якість підтверджена сертифікатами

В процесі виробництва продукція «Укрмагнезит» проходить багаторівневу систему контролю якості, що дозволяє отримати кінцевий продукт, який відповідає європейським стандартам і санітарно-епідеміологічним нормам.

Продукція компанії ТОВ «НВП «Укрмагнезит» успішно пройшла випробування в профільних лабораторіях Євросоюзу. В ході випробувань були отримані відповідні протоколи і сертифікати, що підтверджують високу якість даного будівельно-оздоблювального матеріалу.

 

Географія продаж

Придбати магнезитові плити українського виробництва «Укрмагнезит» можна практично в будь-якому місті України. Компанія постійно розширює географію продажів і список представників у всіх регіонах країни.

На сьогоднішній день «Укрмагнезит» співпрацює з найбільшими торговельними мережами будівельних магазинів, такими як: Епіцентр, Нова Лінія, Леруа Марлен, Олді і т.д.

Співпрацюючи з компанією «Укрмагнезит», ви отримуєте наступні переваги:

  • логістичний супровід вантажу (допомога в пошуку транспорту, організація процесу доставки продукції);
  • технічний супровід (консультації щодо застосування магнезитової плити, допомога в підготовці схем монтажу магнезитової плити СМЛ і т, д.);
  • маркетинговий супровід (особливо актуально для представників і дилерів нашої компанії - допомога в розробці та виготовленні рекламної продукції, забезпеченні всіма видами друкованої реклами і т.д.).
 

Досягнення і нагороди

За підсумками 2015 року компанія «Укрмагнезит» увійшла в число кращих підприємств України за оцінкою Національного бізнес-рейтингу та отримала звання «Лідера галузі».

Також за результатами комплексної оцінки результатів діяльності виробник магнезитової плити «НВП «Укрмагнезит» отримав «Золото рейтингу» серед підприємств України в номінації «Показники масштабів виробництва і платоспроможності» и «Золото рейтингу» в номінації «Інвестиційна привабливість».

Отримані нагороди свідчать про визнання експертами високої якості нашої продукції, надійності і перспективності компанії для інвесторів.

Виробник магнезитової плити компанія «НВП «Укрмагнезит» отримала статус «Лідер галузі»
Виробник магнезитової плити компанія «НВП «Укрмагнезит» отримала «Золото рейтингу»
Виробник магнезитової плити компанія «НВП «Укрмагнезит» отримала «Золото рейтингу»

ФІЛОСОФІЯ КОМПАНІЇ «НВП «УКРМАГНЕЗИТ»

Початок XXI століття - характеризується визнанням і стандартизацією ринку безпечної та екологічно чистої продукції. Зростає інтерес до цього перспективного сегменту з боку держав і великого бізнесу. Однак для країн Східної Європи, в тому числі і України, характерним є неготовність внутрішнього ринку до споживання безпечних і екологічно чистих продуктів внаслідок низького рівня екологічної свідомості.

Філософія ТОВ «НВП «Укрмагнезит» полягає у виробництві безпечних і екологічно чистих продуктів, максимально можливе виключення з процесу виробництва токсичних матеріалів, усунення викидів токсичних речовин в навколишнє середовище.

Виробництво і просування на ринок безпечних і екологічно чистих продуктів дає можливість підвищити конкурентоспроможність продукції та нашого підприємства в цілому, що дозволяє вийти на якісно новий рівень відносин виробника і споживача.

Завдяки моніторингу ринку будівельних матеріалів ми планомірно поповнюємо спектр продуктів для того, щоб надавати нашим клієнтам оптимальний і збалансований набір сервісів з одних рук. Ми постійно підтримуємо якість і єдині стандарти обслуговування замовників на території всієї України, розвиваючи мережу представників і забезпечуючи присутність компанії в кожному регіоні.