МАГНЕЗИТОВА ПЛИТА "ПОСИЛЕНА ПІДЛОГА"

СМЛ або скломагнезитовий лист
Посилений, протигрибковий та вогнестійкий матеріал для створення міцної підлоги.

Магнезитова плита «Посилена підлога» - це листовий, будівельно-оздоблювальний матеріал, призначений для створення міцної підлоги в житлових і виробничих приміщеннях, має товщину 18 мм. Виготовляється відповідно до вимог ТУ У В.2.7-23.6-23638610-001:2014.

Застосовується для створення міцної основи під укладання керамічної плитки, ламінату або лінолеуму, для формування міжповерхового перекриття по дерев'яним або металевим лагам, застосовується як основа для теплої електричної підлоги та як захисна протипожежна основа для опалювальних пристроїв (основа для встановлення камінів, печей, котлів та ін.) та у випадках перетворення дерев'яної (старої) підлоги у більш сучасний варіант.

Посилена підлога 1 (UK)
Магнезитова плита «Посилена підлога» має клас горючості НГ (негорючий матеріал), не запалюється, не димить, не поширює вогонь по своїй поверхні і не виділяє токсичних речовин під час дії високих температур.

Склад магнезитової плити «Посилена підлога» компанії «Укрмагнезит»

Магній > 75%
Підвищений вміст магнію, як елемента що відповідає за вогнестійкість, дозволяє даному виду плити витримувати вплив високих температур максимально тривалий відрізок часу та надає особливої міцності матеріалу.
Мінеральні добавки
Додавання мінеральних компонентів, у вигляді різного роду глин, перліту і т.д. дозволяє знизити коефіцієнт теплопровідності магнезитової плити, а також її ваги, при цьому сприяє збільшенню показників звукоізоляції.
Тирса дрібної фракції
Надають об'єму та легкості магнезитовій плиті
Склосітка
Склосітка підвищеної щільності, що застосовується для двостороннього армування плити, забезпечує еластичність і високу міцність
Завдяки підвищеному вмісту магнезиального цементу (понад 75%) і застосуванню армуючої склосітки високої міцності, магнезитова плита "Посилена підлога" є ідеальним варіантом для формування міцної основи під будь-яке фінішне оздоблення, а товщина у 18 мм дозволяє витримувати значні навантаження.
Посилена підлога 2 (UK)
За підсумками виробничих випробувань, плита «Посилена підлога» здатна витримувати значні навантаження та перепади температури і вологості. Має антисептичні (протигрибкові) властивості що запобігають проникненню плісняви та грибка в структуру матеріалу.

Розміри магнезитової плити компанії «Укрмагнезит»

Магнезитова плита "Посилена підлога" випускається в розмірі 1200 х 600 мм та 1200х1200, товщиною 18 мм. Площа листа складає 0,72 та 1,44 кв.м. відповідно.

Невеликий формат плити, який продається в торгових мережах, особливо зручний для транспортування, а також для монтажу в поодинці. Магнезитова плита "Посилена підлога" має збільшену товщину, завдяки чому її легко відрізнити від інших видів магнезитових плит.
Опис монтажу магнезитової плити "Посилена підлога" (з кресленнями) можна подивитись тут.
Відео з монтажу магнезитової плити "Посилена підлога" можна подивитись тут.

Фізико-механічні характеристики магнезитової плити «Посилена підлога»

 

Розміри, мм 1200х600х18; 1200х1200х18
Щільність, кг/м3, в межах 850...900
Водопоглинання, %, не більше 20
Міцність на згин, МПа, не менше 8,0
Міцність на згин, МПа, після занурення в воду на 24 г., не менше 6,8
Зміна лінійних розмірів під впливом температури і вологості, %, не більше 0,15

ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Негорючість
Магнезитова плита “Посилена підлога” має клас горючості “НГ” (негорючий матеріал). Під впливом високої температури не спалахує, не виділяє шкідливих токсичних речовин, що робить цей матеріал оптимальним для використання на об’єктах з підвищеними вимогами до пожежної безпеки, а також в конструктивах щодо захисту несучих конструкцій від вогню.
Стійкість до високих температур
При впливі відкритого вогню, матеріал не допускає наскрізного проникнення полум’я, зберігаючи загальну цілісність конструктиву.
Стійкість до механічних пошкоджень
Плита має хороші показники по твердості лицьової поверхні (використання армуючого шару підвищеної щільності), що забезпечує стійкість даного матеріалу до факторів зовнішнього впливу (в тому числі і механічного характеру).
Антисептичність
Високий вміст оксиду та хлориду магнію, що є природними антисептиками, запобігають появленню та проникненню в структуру матеріалу плісняви та грибка.
Екологічність
Магнезитова плита “Посилена підлога” не містить шкідливих компонентів і речовин, у складі повністю відсутні елементи формальдегіду, азбесту і т.д. Складається тільки з природних компонентів. Абсолютно безпечна в процесі експлуатації як для людей, так і для продуктів харчування. Відповідає всім існуючим стандартам з екології.

Види магнезитової плити компанії «Укрмагнезит»

Магнезитова плита

Плита «Вогнестоп»

Плита «Водостоп»

Посилена підлога

Декоративна панель

Отримайте безкоштовну консультацію по нашій продукції

або телефонуйте нам: комерційні питання та консультації з монтажу магнезитової плити +38 050 407-33-95 (дзвінки приймаються з 9:00 до 16:00, з понеділка до п'ятниці)