Магнезитова плита Стандарт в мережі маркетів “Проком”

Магнезитова плита Стандарт в мережі інтернет-маркетів "Проком" (Procom.ua) тепер доступна для покупців Донецької і Луганської області з доставкою додому, а в Краматорську та Слов'янську в мережі будівельних супермаркетів "Проком".

На складах мережі постійно присутня магнезитова плита виробництва компанії Укрмагнезит виду "Стандарт", в будь-який час можна замовити плиту виду "Преміум", "Вогнестоп", "Водостоп", "Посилена підлога" або "Фасад" з доставкою додому.

Повний перелік магазинів мережі "Проком" (Procom.ua) можна подивитися тут.

Магнезитова плита Стандарт

Магнезитова плита в мережі Проком

У будівельних супермаркетах «Проком» представлена ​​магнезитова плита «Стандарт»

Магнезитова плита Стандарт - це відмінна заміна гіпсокартону, OSB. Даний вид магнезитової плити має хороші характеристики міцності, негорючий і антисептичний матеріал.

Розміри магнезитової плити «Стандарт» 2400х1200 мм, з товщиною 8 і 10 мм. Для пристрою стель з магнезитової плити частіше застосовують плиту товщиною 8 мм, а плиту з товщиною в 10 мм використовують для оздоблення стін, влаштування перегородок і підлоги.

Магнезитова плита Стандарт

Магнезитова плита Стандарт 2400х1200 мм

Даний вид плити застосуються в приміщеннях що опалюються.

Матеріал легко ріжеться звичайним будівельним ножем, ножівкою або електро-лобзиком.

Перевага застосування магнезитових плит в будівельно-оздоблювальних роботах обумовлено наявністю унікального комплексу споживчих характеристик, а саме:
- негорючість (магнезитова плита маємо клас горючості НГ - негорючий матеріал). Плита не горить, не димить і не виділяє шкідливих речовин при нагріванні.
 
- антисептичність (завдяки наявності магнію в своєму складі плита не дозволяє розмножуватися і проникати всередину матеріалу плісняві та грибковим утворенням).
 
-вологостійкість (плита при контакті з водою не розвалюється і практично не втрачає своїх характеристик міцності).
 
- міцність (плита має хороші характеристики міцності, що дозволяє здійснювати монтаж навісного обладнання безпосередньо на сам матеріал).

 
 

Магнезитова плита "Вогнестоп".

Купить магнезитовую плиту можно в маркетах Проком

Застосовується для протипожежного захисту від можливого загоряння в межах близько-камінного простору (стіни, підлога, стеля і т.д.), для протипожежного захисту міжповерхових перекриттів (в разі проходження через них димоходів або димовідвідних труб), для саун, котелень, мансард і т.д.

Рекомендуємо використовувати даний вид магнезитової плити в «пирозі» з фольгованою мінеральною ватою.

 

 

 


 
 
 

Магнезитова плита «Водостоп»

Магнезитову плиту «Водостоп» також можна замовити в мережі маркетів "Проком" - міцний водостійкий матеріал, призначений для використання в приміщеннях з підвищеною вологістю і перепадами температур.

Магнезитову плиту «Водостоп» в основному застосовують там де є ризик затоплення або ймовірність прямого впливу води: кухні, санвузли, душові, укоси віконні і т.д. Даний матеріал хороша основа для обробки керамічною плиткою, штучним каменем і т.д.

Магнезитова плита «Водостоп», виробництва компанії Укрмагнезит, має розміри 1200х600 мм, товщину 9 мм і легкий зеленуватий відтінок.

Купить магнезитовую плиту можно в маркетах Проком

Магнезитова плита Водостоп

 
 

Магнезитова плита "Посилена підлога" з товщиною 18 мм

Магнезитова плита "Посилена підлога" призначена для створення міцної підлоги в житлових і виробничих приміщеннях


 
 

Магнезитова плита "Фасад" для зовнішніх робіт

Використовується при утепленні зовнішніх стін з вентильованим повітряним прошарком, при виготовленні сендвіч-панелей і зведенні швидкомонтованих будівель, як зовнішній захисний шар. Даний вид магнезитової плити також доступний для замовлення.


 

Увага! При монтажі магнезитових плит важливо дотримуватися основних правил монтажу, їх можна подивитися тут.