Купити магнезитову плиту можна в маркеті 33м2

Купити магнезитову плиту виробництва компанії «Укрмагнезит» тепер можна і в одній з найбільших торгових мереж будівельних гіпермаркетів - 33м2 (33 квадратних метра). Дана торгова мережа налічує кілька десятків маркетів і тепер купити магнезитову плиту можна в Херсонській, Миколаївській, Одеській, Дніпропетровській і Запорізькій областях.

Повний список будівельних маркетів торговельної мережі - 33м2 (33 квадратних метра), де можна купити магнезитову плиту, представлений тут.

Купити магнезитову плиту можна в маркетах 33м2

Купити магнезитову плиту можна в маркетах 33м2

У будівельних гіпермаркетах представлена ​​магнезитова плита таких видів:

Магнезитова плита «Стандарт»

Магнезитова плита «Стандарт» - міцний, антисептичний, екологічний чистий будівельно-оздоблювальний матеріал. Прекрасна заміна гіпсокартону, OSB або іншого матеріалу з аналогічною сферою застосування.

Розміри магнезитової плити 1200х600 мм, з товщиною 8 і 10 мм. Застосовується для оздоблення стін, стель, влаштування перегородок і підлоги в опалюваних приміщеннях.

Купити магнезитову плиту можна в маркетах 33м2

Магнезитова плита Стандарт

Матеріал зручний у використанні: ріжеться звичайними інструментами - ножівкою, електро-лобзиком, болгаркою або звичайним ножем для різання гіпсокартону.

Для монтажу магнезитової плити використовуйте саморізи з антикорозійним покриттям (оцинковані).

Магнезитова плита, завдяки своїм складовим, хороша основа для оздоблення дитячих кімнат. Наявність антисептичних властивостей у даного матеріалу дозволяє застосовувати його саме в тих місцях де важливий здоровий мікроклімат.

Застосування магнезитової плити, завдяки природним антисептикам, що знаходяться в структурі матеріалу, захистить ваш будинок від появи грибкових утворень або цвілі на стінах. Магній (а саме солі магнію) стримує розповсюдження колоній шкідливих мікроорганізмів на своїй поверхні не дає їм проникнути в глиб магнезитової плити.

Магнезитова плита - це дихаючий матеріал (паропроникний). Дана властивість плити дозволяє регулювати рівень вологості в приміщенні: при надмірній вологості плита забирає надлишки вологи з повітря, а при сухості повітря, навпаки, віддає вологу, тим самим підтримує оптимальний мікроклімат в приміщенні.

Магнезитову плиту Стандарт з товщиною 8 мм найчастіше застосовують для обробки і пристрої стель, а магнезитову плиту товщиною 10 мм використовують для оздоблення стін, влаштування перегородок і підлоги.

Магнезитова плита «Вогнестоп»

Магнезитова плита «Вогнестоп» - це негорючий, вогнестійкий будівельно-оздоблювальний матеріал з функцією пожежозахисту.

Магнезитовая плита «Вогнестоп» - не горить, не димить і не виділяє шкідливих речовин при нагріванні, не поширює вогонь по своїй поверхні. Має підвищені характеристики щодо міцності.

У складі плити тільки натуральні компоненти, найголовніший з яких - це магній, елемент відповідальний за вогнестійкість.

Підвищений вміст магнію в магнезитовій плиті «Вогнестоп» робить даний матеріал стійким до впливу високих температур.

Магнезитова плита «Вогнестоп» знайшла своє застосування в елементах обробки несучих конструкцій будівель, пристрої камінів і близько камінного простору, печей і димоходів (особливо в разі їх проходження через міжповерхові перекриття), саун, котелень, тобто в місцях з підвищеним ризиком виникнення пожежі.

Робоча температура (мається на увазі температура яка буде тривалий час впливати на матеріал) для використання магнезитової плити «Вогнестоп», близько 250-300°С, однак плита здатна витримувати протягом декількох годин і екстримальні температури в районі 1000°С, що дозволить уберегти, в разі пожежі, будинок від обвалення і дасть життєво важливий час для усунення причин пожежі.

Рекомендуємо використовувати даний вид магнезитової плити в поєднанні з фольгованою мінеральною ватою.

Купити магнезитову плиту можна в розмірі 1200х600 мм, з товщиною 10 мм. Магнезитова плита "Вогнестоп" має відтінок рожевого кольору, що дозволяє легко ідентифікувати даний вид магнезитової плити.

Купити магнезитову плиту можна в маркетах 33м2

Магнезитова плита Вогнестоп

Магнезитова плита «Водостоп»

Магнезитова плита «Водостоп» - міцний водостійкий матеріал, призначений для використання в приміщеннях з підвищеною вологістю і перепадами температур.

У складі магнезитової плити «Водостоп», на відміну від інших видів магнезитових плит, присутній сульфат магнію. Саме завдяки цьому елементу істотно знижений коефіцієнт водопоглинання.

Що це означає на практиці? Давайте, наприклад, уявимо неприємну картину: прорвало трубу або затопили сусіди зверху, потекла покрівля і т.д., що на вашу думку трапиться з тим же гіпсокартоном або OSB-плитою, коли вони опиняться у воді? Уявили?

Правильно, гіпсокартон (навіть самий вологостійкий) втратить свою міцність, розм'якне або взагалі розвалиться, OSB-плита розбухне і придбає химерну геометричну форму, полізе цвіль і грибок на стінах, біда та й годі. А скільки клопоту господареві?

Що ж станеться з магнезитовою плитою «Водостоп» в аналогічній ситуації? Критичного, рівним рахунком нічого!

Плита, при попаданні в воду, безумовно набере води (тому що матеріал дихаючий і паропроникний), але після висихання магнезитова плита не змінить своїх геометричних показників (іншими словами вона не розбухне, не збільшиться в розмірах) і показники міцності залишаться фактично на тому ж рівні, а елементи магнію (оксид і хлорид магнію - природні антисептики) не дадуть грибку і цвілі пробратися всередину матеріалу, адже ці елементи також застосовуються при виготовленні відомих всім ліків під назвою «Магнезія».

Вам не доведеться демонтувати магнезитові плити і робити нову обробку, знову набуваючи недешеві будівельні матеріали, магнезитову плиту досить перефарбувати або переклеїти на ній шпалери.

Переваги використання магнезитової плити «Водостоп» очевидні!

Магнезитову плиту «Водостоп» найчастіше застосовують в місцях з підвищеним ризиком затоплення або з ризиком прямого впливу води: кухні, санвузли, душові, укоси віконні і т.д. Даний матеріал хороша основа для обробки керамічною плиткою, штучним каменем і т.д.

Купити магнезитову плиту можна в маркетах 33м2

Магнезитова плита Водостоп

Магнезитова плита «Водостоп», виробництва компанії Укрмагнезит, в торговій мережі представлена в розмірі 1200х600 мм, з товщиною 9 мм, має легкий зеленуватий відтінок.

Увага! При монтажі магнезитових плит важливо дотримуватися основних правил монтажу, їх можна подивитися тут.